17 Şubat 2014

ING Bank Bonuslarımı Hala Yüklemedi!

31 Ocak'da GittiGidiyor internet sitesinden bonus kampanyasıyla bir telefon aldım.Kampanyaya katılmak için ING Bank'a bir sms gönderdim ve kampanyaya katıldığıma dair onay mesajını aldım.Ancak hakkım olan 100 TL bonus kartıma yüklenmedi.

Bunun üzerine bankayı aradığımda Pegasus özellikli kartların bu kampanyaya dahil olmadığını söylediler.Fakat bununla ilgili GittiGidiyor sitesinde bir ibare olmadığı gibi banka bana kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığımda dair mesaj attı.

Burada bankanın yanlış bilgilendirmeden kaynaklı ciddi bir hatası olduğunu düşünüyorum.Zira başka internet sitelerinde farklı kartların kampanyalarını sırf bu yüzden tercih etmedim,ING Bank markasına bu hatayı yakıştıramadım.

Sertaç 136 Okunma

Cevaplar

 • Sertaç28 Şubat 2014

  Banka bu konuda hiçbir şey yapamayacağını.En azından bundan sonra ki işlemlerimde aksi açıklama olduğu halde inisiyatif kullanarak bu tarz kampanyalara katılmamamı öğütledi.Bireysrl bankacılığı yanlış algıladıklarını düşünüyorum.

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2014

  Sn Sertaç S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

  Sn Sertaç S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 24/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sertaç22 Şubat 2014

  Henüz problemim çözülmedi.

 • Sertaç'ın Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

  Geri dönüş için teşekkür ederim.Umarım bankanız bu konudaki mağduriyetimi giderme yoluna gider.İyi çalışmalar dilerim...

 • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sn Sertaç S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön