10 Temmuz 2014

ING Bank Bonus Puanım Yüklenmedi!

ING Bank bonus kredi kartı ile 8 haziran 2014 tarihinde GittiGidiyor sitesinden 689 tl'lik alışveriş yaptım. Kampanya kapsamında 500 ile 1000 tl arası alışverişe 50 TL bonus yüklenmesi gereken kartıma 9 temmuz itibari ile yüklenmedi.Müşteri hizmetlerini aradım mesaj ulaşmadığını söylediler.. Telefonumda mesaj attığım gün ve saat alışverişten önce ve kayıtlıdır.

Samet 298 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Samet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Samet'in Teşekkür Mesajı16 Temmuz 2014

  sorunumun çözüleceğini ve bonusun yüklemesinin yapılacağını belirttiler teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Samet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Samet15 Temmuz 2014

  5 gün oldu ve hala geri dönüş yapılmadı. banka sorunumu çözmedi.. 9 temmuzda bonus yüklenip 16 temmuza kadar süresi vardı. sürenin geçmesini bekliyorlar sanırım.ing bank hizmet alınacak bir banka olmadığını sorunumu 5 gündür çözemediğinden göstermiş oldu.

 • ING Bank Temsilcisi10 Temmuz 2014

  Müşterimiz Sn Samet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön