11 Mayıs 2016

ING Bank Bonus Puanım Eksik Yattı!

Bankanızın 20***5 no.lu müşterisiyim. 18 Nisan-8 Mayıs tarihleri arasında yapılan bahar kampanyası kapsamında kampanyaya dahil sektörlerden kampanya şartları dahilinde (dört farklı üye iş yeri) 4 defa 100 lira ve üzeri harcama yapmış olmama rağmen 5545 ile başlayıp 6663 ile biten ING Bonus kartıma yüklenmesi gereken 50 TL'değerinde Bonus puan yerine 10 TL Bonus puan yüklemesi yapılmıştır.

Bankanız ile her kampanya döneminde günler süren problemler yaşamaktayım. Lütfen kampanya şartlarına göre hareket ediniz ve müşteri kaybetmenize neden olacak bu tarz işlemlerde dikkatli olunuz. Bu kapsamda eksik kalan 40 TL Bonus puanı bir an önce yüklemenizi talep ederim.

Serbülent 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Serbülent D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Serbülent D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön