08 Temmuz 2016

ING Bank Bonus Kullanımı!

2 ay önce ING Bank günlük hesabıma fatura talimatı tanımlı olmasına rağmen ekstreme yıllık ücret yansıttı. Bir talimat daha vermem durumunda bonus olarak ücret iadesini sağlayacaklarını söylediler. Verdim 2.talimatı da. 1 ay sonra tekrar ücret yansıttılar. Arayınca ''yanlışlık olmuş ''diyip yine bonus olarak iade ettiler. Bonusun son kullanma tarihi 01.07.2016 olmasına rağmen 30 Haziran ve 1 Temmuz da yaptığım bonus harcamalarını günü geçti diye yok sayıp ekstreme üzerine bir de bonus kullanımım kadar ücret yansıttılar neymiş alışveriş yaptığım firmanın muhasebesi işlemi daha sonra bildirdiği için kullanım süresini aşmışım.
Ne hikmetse kullanım döneminin son günü yaptığım harcamalar o ayki ektsreye yansıyor. Ama tüketicinin lehine bir harcama olunca yansımıyor.

Ramazan B. 155 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı04 Ağustos 2016

  Konuyu buralara taşımadan çözüm üretmeseniz de yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

 • ING Bank Müşteri Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Ramazan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Ramazan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/07/2016 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Ramazan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön