30 Mart 2015

ING Bank Bonus Kliksa Kampanyası Mağduriyeti!

Kliksa.com firmasından 9 Mart tarihinde Kliksa.com/bilgi/bonus-kampanyası sayfasında belirtilen şartlar dahilinde ING Bonus kredi kartım ile 1000 TL üzeri bir alışveriş yaptım. Alışverişi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılım SMS'ini de gönderdim.

Kampanya sayfasında belirtildiği üzere yapmış olduğum alışverişe istinaden 25 Mart tarihinde kredi kartıma 100 TL bonus yüklenmesi gerekiyordu. Bunun gerçekleşmemesi üzerine çağrı merkezini aradım.

Çağrı merkezi çalışanı bana yaptığım işlemin kampanya şartlarına uygun olduğu halde kartıma bonus yüklemesi yapılmayacağını söyledi. Böyle büyük bir bankanın müşterilerine taahhüt ettiği sözü yerine getirmemesi ve yanıltması gerçekten üzücü.

Yilmaz 438 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz'ın Teşekkür Mesajı30 Mart 2015

    Şikayetimle ilgili olarak ING Bank hızlı bir şekilde dönüş yapmış, yaşanan mağduriyetin giderileceğini taahhüt etmişlerdir. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Yılmaz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Yılmaz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön