24 Ağustos 2013

ING Bank Bonus Kampanyasından Puanım Yüklenmedi!

3 adet bankadan bonus karta sahibim. Bonusun ramazan ayında yaptığı 5 adet 75 TL alışverişe 50 TL puan kampanyasına üç adet kartımla da katıldım. Diğer bankalar puanları yükledi ancak ING Bank puan yüklendi mesajı göndermesine rağmen puanımı yüklemedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda son ekstreme bakıp yeterli alışveriş yapılmadığını söyledi. Bir önceki ekstreme bakın uyarımdan sonra, konuyla ilgilenilecek alışveriş şartlarını yerine getirmişsiniz dendi ama ortada hala puanlar yok. Zaten puanların son kullanım tarihi de yaklaşıyor. Kampanya duyurusu yapıp, kampanyanın arkasında duramayan bu davranıştan bankadan artık uzak duracağım.

Şaban 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Şaban B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Şaban 27 Ağustos 2013

    firma hala dönüş yapmadı, bukadar uzun süre incelenecek ne var anlamadım, alışveriş şartını fazlasıyla tamamlamışım

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Şaban B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön