10 Mart 2014

ING Bank Blokemi Kaldırmıyor.

Geçtiğimiz yıl Kredi kart almak istediğimde bir tek ING müşteri temsilcisi gerçekten yardımcı olmuş, kredi çalışmam olmadığı için ancak bloke yöntemi ile bana kart sunabilmişti. Ben de bir çok banka gezmeme rağmen ING'de bir miktar nakit blokede tutarak kredi kartımı alabilmiştim. Blokenin 3 ay sonra kaldırılabileceğini söylemişlerdi.

Ben de 5 ay ve 6 aydan fazla geçtiği halde başvurularıma rağmen, blokemi çözemeyeceklerini ancak kartı geri alabileceklerini söylediler. İlkin kkb skorunun yetersiz olduğunu 1250'yi geçmesini söylerlerken ki şimdi 1400'ün üzerinde, yine de blokeyi kaldırmamakta ve blokeyi kaldıracaksak kartı geri alacaklarını söylemekte. Bu durum mali olarak beni çok zorda bıraktı.

Çağdaş 135 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2014

    Sn Çağdaş D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2014

    Sn Çağdaş D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 11/03/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2014

    Sn Çağdaş D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön