10 Ağustos 2016

ING Bank Bloke Kaldırımı!

Kullanıcı kodum blokeli ve 1 aydan fazladır Beşiktaş şubenize gidip geliyorum. 0850 numaranızı da aradım bir türlü blokeyi kaldıramıyorsunuz. Şubedeki bayan arkadaş çok yardımcı oluyor ama aradığı yerlerden hala sonuç gelmedi. Konuyla ilgili olarak acil işlemin düzeltilmesini rica ediyorum.

Deniz 427 Okunma

Cevaplar

 • Deniz'in Teşekkür Mesajı12 Ağustos 2016

  Merhaba, işlemlerim oldu yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Deniz 11 Ağustos 2016

  Merhaba, dün şubeye gittim ve kimlik bilgilerimin güncellemesi yapıldı. Fakat hala aynı sorunu yaşıyorum işlem yapamıyorum. Bankamızdaki bilgilerinizin güncellenmesi gerektiğinden bu hizmeti size sağlayamıyoruz. Lütfen şubenizle iletişime geçiniz. Hatası alıyorum. Acil bilgi lütfen.

 • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Müşterimiz Sn Deniz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/08/2016tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Müşterimiz Sn Deniz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön