29 Ağustos 2013

ING Bank Birikmiş Hesap İşletim Ücretini Kesmiş!

Bir yıl kadar önce iş sebebiyle ING Bank'ta bir maaş hesabı açılmıştı. Bir ay çalıştım çıktım. Aradan bir yıl geçti, yeni çalıştığım şirket banka değiştirerek ING Bank ile çalışmaya başladı. Takip eden ilk maaşımdan yaklaşık 60 TL. para kesildi. Araştırdık eski hesabımın birikmiş hesap işletim ücreti imiş, birikmiş olarak, şaka gibi.

Şubeye gitmem gerekiyormuş, gidemiyorum, başka yerdeyim. Paramı hesabıma yatırın diyorum, yatırmıyorlar. ING Bank'ın şikayet hatlarına yazdım, 3 aydır kimse dönmüyor, müşteri hizmetlerini arıyorum bekleyeceksiniz diyorlar. Ve halen maaşımdan para kesiyorlar. Hiç gitmediğim bir şubenin, alakamın kalmadığı bir hesabından sorumluyum.

Ozan 39 Okunma

Cevaplar

  • Ozan18 Eylül 2013

    BU SİTEYE YAZINCAYA KADAR ÜÇ AYLIK SÜRE İÇİNDE AKILLI OLSAYDINIZDA SİZ DÜZELTSEYDİNİZ. SİZ ANCAK KULAKLARIMI DÜZELTİRSİNİZ.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Ozan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Ozan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön