05 Nisan 2013

ING Bank Bireysel Kredi Çektiğim Hesabı Kapatma Eziyeti!

ING Banktan çektiğim kredinin taksitleri bitti birde kredi verilen hesabı kapama eziyeti başladı. Şuan İstanbul'da yaşıyorum ve Ankara'da Turan Güneş şubesine aktarılan kredi hesabımı kapamak için bankayı arıyorum fakat hiç kimse cevap vermemekte böyle giderse birde bireysel vadesiz hesap işlem ücreti alacaklar hep eziyet hep eziyet sağol ING Bank!

Gökhan 280 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 10 Nisan 2013

  Bireysel ihtiyaç kredisi konusundada desteğinizi bekliyorum

 • Gökhan 10 Nisan 2013

  Çok teşekkür ederim yardımlarınızdan ötürü özellikle Merve hanıma çalıştığı kurumu sahiplenip hoşgörülü bir şekilde yardımcı olduğu için.

 • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sn Gökhan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sn Gökhan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sn Gökhan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön