19 Temmuz 2014

ING Bank Bireysel Emeklilik Birikmiş Paramdan Kesinti Yapıyor!

ING Bank'tan bireysel emeklilik yapmıştım. Yaklaşık 11 ay boyunca ödedim. Şuan toplamda 1429 tl param birikmiş. Bireysel emeklilik sözleşmemi iptal etmek istediğimde banka paranın hepsini vermiyor ve sadece 931 tl para vereceklerini söylediler. Ben paranın tamamını almak istiyorum. Buradan sonuç alamaz isem konuyu mahkemeye taşıyacağım. Lütfen gerekenin yapılmasını rica ediyorum...

Erdinç 573 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Erdinç Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Erdinç Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön