03 Haziran 2013

ING Bank Bireysel Emeklilik!

ING Bank Necatibey Ankara Şubesi ile çalışmamdan dolayı, bir banka çalışanı kendilerinden de bireysel emekliliğim olmasını rica etti bunun üzerine kendisine Avivasa da BES sistemine dahil olduğumu herhangi ek masraf olmaması durumunda yaptırabileceğimi bildirdim. Kendisi tarafıma herhangi bir ek maliyet olmayacağını söyledi ve tarafıma poliçeyi imzalattı. İki gün sonra 120 TL aidat ödemeyi düşünürken kartımdan 227 TL peşin olarak çekildi.

97 TL'nin giriş aidatı olarak tahsil edildiğini öğrendim. Tarafıma poliçe imzalatılırken giriş aidatı konusunda hiçbir bilgi verilmedi. Böyle bir bilgi verilseydi, zaten sisteme dahil olduğumdan bu poliçeyi imzalamazdım çünkü benim için fuzuli olan bir şey.

Aykut 258 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Aykut K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sn Aykut K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön