14 Mayıs 2013

ING Bank Bir Yıllık Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank daki vadesiz hesabımı 1 yıldır kullanmıyordum. Diğer turuncu hesabımı kullanıyordum. fakat vadesiz hesabıma para yatırdım. Bir de baktım tam 1 yıllık hesap işletim ücretini toptan almışlar. Bu paranın geri iadesini istiyorum. ING Bank mağduruyum ve şikayetçiyim.

Ali 78 Okunma

Cevaplar

 • Ali04 Ekim 2013

  sayın ing bank müsteri hizmetler 40tl tekrar isletim ücreti kestiler onun iadesini istiyorum.. aramanızı bekliyorum tesekkür ederim..

 • Ali31 Mayıs 2013

  İNG BANK MÜSTERİ HİZMETLERİNE BU KONUDA ÇOK TESEKKÜR EDİYORUM 1 YILLIK HESAP İSLETİM ÜCRETLERİ GERİ İADE EDİLDİ.

 • Ali31 Mayıs 2013

  İNG BANKASINDAN ARADILAR HESAP İŞLETİM ÜCRETİNİ GERİ İADE EDECEGİZ DEDİLER İADE GELDİ AMA GELEN İADENİN HEMEN BÜYÜK KISMINI TEKRAR KESİLMİS LÜTFEN ONU GERİ İSTİYORUM BU KONUDA TEKRAR BENİ ARARSA İNG BANK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜR EDERİM. BEKLİYORUM.

 • Ali28 Mayıs 2013

  SORUN ÇÖZÜLMEDİ VE İLGİLENEN OLMADI.

 • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sn Ali İhsan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ali20 Mayıs 2013

  sorunum çözülmedi halen bekliyoruz arayan soran yok.

 • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sn Ali İhsan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön