21 Mart 2013

ING Bank Bir Türlü Ödenemeyen Param!

26 Aralık 2012 tarihinde cep telefonu dolandırıcılığı vasıtasıyla İNG Bankası Aliağa Şubesinin ATM' sine, Halk Bankasındaki Mevduat hesabından çekmiş olduğum ondokuz binsekizyüz TL'nin ***** ve İNG Bankasının müdahalesi ile yatırılan param bloke edildi ve Aliağa Cumhuriyet Savcılığına olayla ilgili ifade verdim ve soruşturma açıldı.

Savcılığın banka şubesine paranın ödenmesi ile ilgili talimatı olmasına rağmen, ING Bank parayı ödemedi ve şubeye gittiğimde açıklayıcı ifadeler vermek yerine ilgisiz tavırlarla karşılaştım. Aradan geçen yaklaşık üç aylık bir zaman zarfında konu aydınlatılamamıştır.

Hikmet 83 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Hikmet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hikmet 02 Nisan 2013

  Hala sorunum çözüme ulaştırılmamıştır ...

 • Hikmet 27 Mart 2013

  Henüz konu çözüme ulaşmamıştır ....

 • Hikmet 23 Mart 2013

  çok teşekkür ederim en kısa zamanda çözüleceğini umut ediyor saygılarımı sunuyorum ....

 • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

  Sn Hikmet T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön