24 Mayıs 2013

ING Bank Bir İşleme Kırk Dakika!

Şişli şubenizde 40 dakika sıra bekledim.Sesimi yükseltince personeliniz kendince haddimi bildirdi birde özür dilemek yerine ismini vermekten kaçınmadı. Hangimiz müşteriyiz anlayamadım ?

Fırat 76 Okunma

Cevaplar

  • Fırat 25 Eylül 2013

    16.08. tarihinde tarafima bildirilmis hic bir sey yoktur. Kaldiki bildirimi yapılacak bir konuda yoktur. Müşterisini memlun edemeyen bir bankaniz ve mutsuz müşteriye küstahlasa bilen bir insan kaynağiniz var.

  • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn Fırat Murat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/08/2013 tarihinde Şişli Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn Fırat Murat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön