08 Mayıs 2014

ING Bank Bir Buçuk Saat Sıra Bekletti!

ING Bank Ankara Yenişehir şubesinde açtırmış olduğum mevduat hesabına Bireysel Bankacılık Bankosundan 5 dk'da işlem yapan banka paramın bir kısmını çekmek için bankaya gittiğimde aynı özeni göstermeyip Gişe İşlemleri Bankosundan işlem yaptırmış ve bir buçuk saat sıra bekletmiştir.

3 adet Bireysel Bankacılık Bankosu varken 2 adet gişe işlemleri bankosu bulunan banka şubesinde 100 kişilik sıra oluşmasına rağmen Bireysel Bankacılık Bankolarının boş Gişe işlemleri Bankolarının tıklım tıklım olması garip doğrusu.İnsanın kendi parasını almak için saatlerce bekletilmesi bankanın müşterisine olan bakış açısını yansıtıyor sanırım.

Erhan 262 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 12 Mayıs 2014

    İng bankın ankara yenisehir şubesi ve yine gelmeyen siralar. Onemli olan bilgi vermek degil sorunu cozmektir.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sn Erhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sn Erhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön