12 Şubat 2016

ING Bank Bilgim Olmadan Destek Hesap ve 2 Adet Kredi Kartı Başvurusu Yapılması.

Çalıştığım şirket maaş hesabımızı ING Bank'a geçirdi. Hesabım açılır açılmaz, hiçbir şekilde talebim ya da bilgim olmadan 250 lira limitli destek hesabı açıldı. Ardından 3-4 gün sonra 3 tane mesaj geldi bana ard arda. Mesajın birinde ING Bonus kart başvurumun onaylanmadığı yazıyordu; 2. mesajda yasal limit düzenlemeleri nedeniyle başvurumun onaylanmadığı yazıyordu. 3. mesajda ise ING Bank Pegasus Plus kart başvurumun alındığı yazıyordu. Yani banka kendi kendine benim adıma ek hesap açtı, sonra bir kredi kartı başvurusu yaptı, o kabul edilmedi, sonra başka bir kredi kartı başvurusu yaptı. Şimdi kendi kendine bunları yapan banka, ileride neler yapar acaba benim adıma düşünemiyorum. Bu onaylanmayan güya benim başvurduğum kredi kartı başvurusu dolayısıyla da kredi notum düştü benim. Ne hakkı var bankanın beni bu şekilde mağdur etmeye? Derhal mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Taner 182 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Taner T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Taner T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön