27 Şubat 2016

ING Bank Bilgim Dışında Sigorta Yapıp Hesabımdan Para Kesilmiş.

Daha önce bu konuda yaptığımız görüşmeler sonucunda bana telefonda bir yanlışlık olmuş özür dileriz dediğiniz halde benim bilgim dışında onayım herhangi bir imzam olmadığı halde sigorta yapılmış ve hesabımdan para kesilmiş. Sizin yaptığınız bu görüşmelerimize rağmen, insanları saf yerine koymak yanıltmak. Paranın hesabıma geri yatırılmaması halinde hukuki işlemi başlatacağımı bildiriyorum!

Mustafa 257 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön