26 Kasım 2015

ING Bank Bilgim Dışında İşlemler ve İlgili...

24/09/15 tarihinde 00.11 ve 00.12 saatlerinde iki tane şüpheli işlem gerçekleştirilerek toplam 1,650,00 TL hesabımdan çekildi. O saatte bankamatik kardım yanımdaydı, herhangi bir bankamatiğe yakın değildim.

Şüpheli işlemlerle ilgili SMS mesajlarını aldığımda müşteri hizmetlerini arayarak bankamatik kartımı kapatım. Bayram'dan sonraki ilk pazartesi gününde hesabımın bulunduğu şubesine başvurarak 809175 numaralı itirazımı açtım.

12/11/15 tarihinde itirazımla ilgili incelemenin sonucu hakkında SMS yoluyla öğrendim. Sonucuna göre, işlemlerin aktif kartım ve şifremle yapıldığı için sorumluluk bana ait olduğunu öğrendim. Eğer bu inceleme düzgün yapıldıysa itirazımın doğruluğu ortaya çıkarıldı.

Sayed 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Sayed H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Sayed H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön