18 Mayıs 2013

ING Bank Bilgim Dışımda Harcama Yapılması!

Geçtiğimiz ay kredi kartımın komple borcu ödedim. Sonra extreye baktığımda yıllarca kullandığım kredi kartımda 02.04.2013 tarihinde KVK teknoloji ürünleri İstanbul olarak ayda 20 tl 12 AY toplamda 240 tl olarak bir alışveriş yapılmış bilgim dışımda bir alışveriştir. Herhangi bir ek kartımda mevcut değildir.Şubeye gittiğimde bu alışverişin nerede yapıldığı bilgisine hemen ulaşamayacaklarını bildirdiler.Acilen mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Zülkif 108 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sn Zülkif A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Zülkif24 Mayıs 2013

  hala bankanız müşteri hizmetleri tarafından dönüş beklemekteyim

 • Zülkif22 Mayıs 2013

  konu ile ilgili ne zaman dönüş olur?

 • ING Bank Temsilcisi18 Mayıs 2013

  Sn Zülkif A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön