19 Nisan 2013

ING Bank Bilgilendirmeden Hesap Ücreti Alıyorlar!

Yaklaşık 10 senedir Ing bank kredi kartı kullanıyorum ve turuncu hesabımda da bir miktar hesabım bulunmaktadır. Yaklaşık 1 ay önce Axa sigorta dan Ing bankta bulunan dolar hesabıma para yattı. İnternette hesaplarıma baktığımda gördüm ki Ing bank vadesiz dolar hesabımda para var diye her ay 27 dolar para kesmişler.

Hem paramızı kullanıyorsunuz hemde vadesiz hesabımda para var diye para kesiyorsunuz. Bende şubeye gittim bu nasıl oluyor diye o kadar ilgisiz tavırlarda bulundular ki yardımcı bile olmadılar. bende hem turuncu hesabımda nakitimi hem dolar hesabımdaki nakitimi hemen çekip başka bir bankaya yatırdım. Artı bu haftada kredi kartımı kapatacağım. Ing bankın artık önünden bile geçmem.

Abdullah 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Abdullah M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Abdullah M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön