12 Kasım 2013

ING Bank Bilgilendirme ve Basılı Ekstre Ücreti Kesiyor!

ING Bank ekstremi incelerken basılı ekstre ve sms bilgilendirme adı altında ücret tahsilatı yapıldığını fark ettim. Diğer bankalarda bu gibi bir ücret ile hiç karşılaşmadığım için müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum, ekstre ücretinin mail adresine yönlendirildiğinde alınmayacağını, sms ücreti için ise yapılacak bir şey olmadığını söyledi, başka bankalarda bu tip bir ücret tahsilatı görmediğimi söylediğimde bankaların ücret politikasının değişken olduğunu iletti.

Bu tip küçük ücretler kağıt üzerinde bir şey ifade etmese de bankanın müşterisine olan bakışını yansıttığını düşünmekteyim ve borç bitimine müteakip kartımı iptal ettireceğim.

Ozan 78 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sn Ozan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sn Ozan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön