24 Ocak 2014

ING Bank Bilgilendirme Servis Ücreti Alıyor.

Kullanmadığım, şifresini dahi bilmediğim kredi kartı tarafınızca aktifleştirilmiş. Ayrıca bilgilendirme servis üyeliği sağlanmış. 2 aydır tarafına kredi kartından bilgilendirme servis ücreti kesildiği mesajla bildirilmektedir. Genel merkezinize yazılı müracaatta bulunmuş olup, kredi kartının iptalini istedim. ING Bank Fethiye şubesinde 21/01/2014 tarihinde kredi kartım iptal edildi. 23/01/2014 17:15 tarihinde kredi kartından bilgilendirme servis ücreti kesildiğine dair tarafıma mesaj geldi. Olmayan kartımdan alınan ücretin iadesini istiyorum.

Sinan 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Sinan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Sinan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön