02 Mayıs 2015

ING Bank Bilgilendirilmeden Para Alıyor!

Kaç yıldır ING Bank'la çalışıyorum hiçbir zaman EFT ücreti alınmazken en son yaptığım işlemden EFT ücreti alındı iadesini isteyip hesaplarımı kapatın dedim. Biz size SMS gönderdik deniliyor telefonlarım 7/24 açık böyle bir SMS almadım. Bilgi vermeden kesinti yapamazsınız.

Yapılan kesintinin iadesini talep ediyorum. Eğer ki iade yapılmıyorsa ne zaman SMS ile bilgilendirdiniz posta kanalıyla geri dönüş yapın dava açacağım 40 bankayla çalıştım sözünde durmayan bir banka görmedim tanımadım.

Erol 266 Okunma

Cevaplar

  • Erol 05 Mayıs 2015

    İstediğim bilgi bu değil dava açtım hayırlısı olsun

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Erol Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön