24 Mart 2016

ING Bank Bilgi Eksikliği...

Konut kredimi ödeyemediğim için aradım. Yeniden yapılandırma yapacaksınız dediler. Şubeye gelin dediler, fakat nasıl olacak telefonda bir bilgi veremeyiz dedi. Şubedeki bayan. Siz bir bilgi verir misiniz.

Emrah 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Emrah Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emrah 24 Mart 2016

    Aradılar fakat şikayeti kendi adıma değil eşimin adına yapacakmışım. Krediyi o çekmiş dediler. Kefilde benim

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Emrah Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön