06 Şubat 2014

ING Bank Bildirim Ücrei Alıyor.

Hesabımdan kontrol ettiğim kadarıyla hesap işletim ücreti benden sürekli fazla kesilmiş. Şu anda son ücret bedeli telefonuma gönderilen sms 'e göre 9,35 tl iken siz son 3. ay için benden toplam 43,85 tl hesap işletim ücreti kesmişsiniz. Kaldı ki internet bankacılığı üzerinden son 3 aydan öncesini inceleyemiyorum. O dönemlerdeki ödemelerimi de bana ileteceksiniz. Gecikme bildirim tahsilatı aynı gün içinde 10,50 tl ücret kesiyorsunuz. Bu neyin bilgilendirmesi. Saçma gönderdiğiniz bilgilendirme smslerinin ücretini bize mi ödetiyorsunuz? Bana bu bildirimlerin de ne şekilde yapıldığını açıklayacaksınız. ING Bank, 10,50 tl aynı günde neyin bildirim ücretidir?

Ozge 67 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn Özge G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ozge 11 Şubat 2014

  Aaradığınızda çalışıyordum o yüzden müsait değildim ve cevaplayamadım. Dün tarafıma başka bir arama yapılmadı. Bana saat 18:00 dan sonra ulaşabilirsiniz.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn Özge G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Özge G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön