23 Haziran 2016

ING Bank Bende Olmayan Pos Cihazı Adı Altında Hesabımdan Para Kesilmesi!

Bankanızdan kredi kullandım. Adıma tanımlanmış pos cihazı olduğunu ve hesabımdan para (pos işlemleri adı altında ve diğer kesintiler) kesildiğini gördüm.

Benim bankanızdan kullandığım herhangi bir pos cihazım yok. Kesilen ücretlerin tamamının tarafıma iadesini talep ediyorum. Tarafıma bu konuyla ilgili dönüşünüzü bekliyorum. Gerekirse konuyla ilgili yasal yollara başvurmamak dileğimle.

Cafer 434 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Cafer İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cafer 26 Haziran 2016

    Konuyla ilgilli dönüş olmadı tarafımı

  • ING Bank Temsilcisi23 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Cafer İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön