19 Eylül 2013

ING Bank Başkasının Kredi Borcunu Öderken Ekstra Ücret Alıyor!

Babamın çekmiş olduğu kredi borcunu (aylık 178 TL'yi) ödemeye giden annemden "krediyi siz çekmediğiniz için 26 TL ekstra para ödemeniz gerekiyor" diyerek ekstra 26 TL talep eden Beylikdüzü ING Bank hangi yönetmeliğe dayanarak para talebinde bulunuyor merak ediyorum. Sonuçta kredi borcu ödeniyor kimin ödediğinin ne önemi var nasıl böyle bir para talep edilebilir?

Eda 57 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Eda A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Eda A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön