31 Ocak 2014

ING Bank Başkasının Borcu İçin Bani Rahatsız Ediyor.

ING Bank'a ait herhangi bir hesabım olmamasına rağmen C** K** adlı müşterinizin şahsıma ait telefon numarasını size iletişim adresi olarak sunmasından dolayı ayda en az 5-6 kere rahatsız ediliyorum. Ayrıca şahsın borç birikimi sebebiyle benden kesileceği söylenen 9.85 tl ederinden mesaj ücreti alınmaya başlanırsa, bankanın tüzel kişiliğine uğrayacağım her maddi kayıp için dava açacağımı bildiririm.

Mert 50 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Mert K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mert12 Şubat 2014

  Ben şu an Slovakya'da erasmus öğrencisiyim ararsanız ulaşamazsınız tabiki.Benim dönüşüm 4 temmuz günü olacak türkiye'ye.O tarihe kadar bu işi çözün çünkü bu iş beni hiç ilgilendirmiyor.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Mert K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 12/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Mert K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön