03 Nisan 2013

ING Bank Basılı Ekstre Gönderme Ücreti!

Tarafıma extre gönderilmediği halde haksız bir şekilde benden basılı ekstre gönderme ücreti alınmaktadır. Ayrıca adresime ekstre gönderilmesini de talep etmedim. Telefonda müşteri hizmetleri ptt yoluyla gönderim yaptıklarını söylemiş.

Bulunduğum şehrin merkez pttsini aradığımda ise bu ekstrelerin kayıt altına alınmadığı ve ekstrenin gelip gelmediğini söyleyemeyeceğini bildirmiştir. Müşteri hizmetleri ayrıca bu ücretin iadesinin mümkün olmadığını söylemiştir.

Kredi kartımdan memnunum ve limitini de yükseltmeyi düşünüyorum. Mamafi tarafıma bu ücret iade edilmezse kapatmak zorunda kalacağım.

Fatih 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Fatih S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Fatih S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön