30 Ağustos 2013

ING Bank Basılı Ekstre Gönderim Ücreti Aldı!

Yaklaşık 5 yıldır ING Bank kredi kartı kullanıyorum ve ekstrelerim hep mail adresime gelir, son 2 aydır banka benden basılı ekstre gelmediği halde "basılı ekstre gönderim ücreti" alıyor. Bunun açıklaması ile ilgili şubeden bir cevap veremediler. Müşteri hizmetlerinden cevap bekliyorum. Haksız alınan 2 aylık ücretin iadesini talep ediyorum.

Erdal 234 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 27 Eylül 2013

    banka beni aradı ve alınan basım ücretlerinin iade edileceğini ve bundan sonra ücret alınmayacağını söyledi, bu ay alınan ücretler iade edilmiş ama yine ücret alınmış, ne yapmaya çalışıyolar anlamadım.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Erdal Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn Erdal Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön