12 Nisan 2013

ING Bank Bankanın Haksız Aldığını Düşündüğüm Para!

Ben emlak için kredi çekmiştim dosya masrafı kesilmişti daha sonra 11 ay sonra yapılandırma yaptım benden tekrar 500. 00tl masraf daha aldılar daha sonra haberlerde bir vatandaşın mahkemeyi kazanıp parasını geri aldığını duydum bunun üzerine kaymakamlıktaki tüketici haklarına gidip bir dilekçe örneği alıp bankaya elden teslim ettim.

Fakat ondanda sonuç olumlu olmadı. heryıl alınan sigortaları düzenli olarak ödüyorum bunun mecbur olmadığını söyledim, isteğe bağlı olduğunu söyledim onlar bana zorunlu banka yapıyor dediler.

İbrahim 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn İbrahim Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn İbrahim Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön