17 Ekim 2016

ING Bank Bankamatik Bozuk.

Iğdır'da bulunmayan bankanızın ATM'si var o da ayın 20 günü bozuk kredileri ödeyemiyoruz ama takip etmediğiniz bankamatiklerden kredi geç olunca faizini takip etmeyi biliyorsunuz lütfen bankamatiği yapın ING Bank!

Simge 358 Okunma

Cevaplar

 • Simge 25 Ekim 2016

  Bankamatik konusunda bi hafta önce şikayetimi bildirdim yapacağınızı söylediğiniz halde yapılmadı ve sizin sorumsuzluğunuz yüzünden kredi notumuz düşüyor lütfen bir an önce çözer misiniz

 • Simge 22 Ekim 2016

  5 gün oldu hala yapılmadı bankamatik ve bize her gün krediniz ödenmemiştir diye mesaj gelmeye devam ediyor

 • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Simge Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Simge Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön