21 Ekim 2016

Ing Bank Banka Personeli İlgilenmiyor Ve Kendisine Ulaşılamıyor!

21.10.2015'te ING Bank Küçükbakkalköy şubesinden konut kredisi çektik. Konut kredisiyle beraber konut sigortası da yaptılar. 14.10.2016'da şubeye gidip sigortanın yenilenmesini istemediğimizi belirtik. Buna karşılık şube personeli böyle bir çekim olmayacağını olursa yardımcı olacağını söyledi.

Fakat hemen ertesi iş günü (17.10.2016) hesaba para yatırınca hesaptan sigorta adına otomatik çekim yapılmıştır. Hemen personele ulaşmak için aradık ama bütün gün aramamıza rağmen mesai bitiminde ulaşabildik. 18.10.2016 Salı günü dilekçeyi kendisine ulaştırmamıza rağmen personel hiçbir işlem yapmayıp bizi mağdur etmiştir.

Kendisine ısrarla e-mail, telefon vb. Yollarla 20.10.2016 mesai bitimine doğru ulaştığımızda kendisi işlemi yeni gerçekleştirdiğini söylemesine rağmen ertesi gün sigortayı aradığımda böyle bir işlemin gerçekleşmediğini bildirdiler. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz!

Yasin 427 Okunma

Cevaplar

  • Yasin26 Ekim 2016

    Telefon bankacılığından arayan arkadaş sorunun Küçükbakkalköy Şubeye iletileceğini söylemişti. Bugün tekrar sigorta şirketini aradım ve annemin (Sevim ç.) konut sigortası hakkında bilgi aldım. Kendilerine hala bir talebin gelmediğini ve iptalin gerçekleşmediğini söylediler. Şaşırmadım! Sigortdaki arkadaşa rica etmem üzerine kendisi bankaya bir talep oluşturacağını söyledi. Bakalım ING Bank daha ne kadar oyalayacak müşterisini bekliyoruz.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yasin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yasin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön