08 Şubat 2014

ING Bank Aylık Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Bu ay ki hesap ekstremde 12,44 TL'lik bir kesinti gördüm. Baktığımda bu kesintinin ocak ayı için yapılmış olan "Aylık Hesap İşletim Ücreti" olduğunu okudum. Ben asgari ücretle çalışan birisiyim. O nedenle bu kesilen rakam benim için hiçte az bir rakam değil ve bu rakam anladığım kadarı ile her ay kesilecek olan bir rakam. Bunun düzeltilmesini ve kesilen 12,44 TL'nin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum ING Bank'tan.

Oğuzhan 172 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    İNG Bank yetkililerine ve değerli müşteri hizmetleri çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Oğuzhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sn Oğuzhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön