17 Nisan 2015

ING Bank Aylık 9,90 TL Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

ING Bank'da kredim var ve maalesef kredileri ödeyebilmek için bir de hesabım var. Banka hesabına kredi ödemek için EFT ile para gönderiyorum, geriye dönük 3 veya 4 aylık hesap işletim ücreti kesiyorlar.

Otomatik ödeme tanımladım bir tane, bir şekilde bu kampanya dışında kaldınız diye mesaj aldım. Diğer bankaların hiç biri hesap işletim ücreti almazken ING Bank alıyor birde geriye dönük alıyor ayıptır! Kredi bittiği an kapatacağım bu gidişle hesaplarımı...

Yasin 257 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 14 Mayıs 2015

    Şikayeti yazdım, iade yaptılar ancak bu ay yine 9.90 TL hesap işletim ücreti kestiler. Ben her ay bankayı şikayet etmek zorunda mıyım. Sadece kredi kullandım ve kredi ödemesi yapıyorum... . Yeter artık. Bu ücretin de iadesini talep ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Yasin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Yasin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön