21 Aralık 2015

ING Bank Avukat ve Banka Arasında Kaldım!

Şikayetim ING Bank'tan 3000 TL kredi kullandım, düzenli düzensiz 1100 1200 TL'sını ödedim, 3 ay ödemeyince beni avukat aradı 3500 TL borcunuz var ödeme yapmaz iseniz icraya geliyoruz dediler.

Meramımı derdimi anlattım, dinlemeyip bir de tehdit dinledim, bunun üzerine avukata 1700 TL ödedim bankaya kredi kartı borcum vardı onu kapadım, ödediklerimin bu fiş belge yerine geçmez ibaresi olan ATM fişlerim var dedim avukata, dedi ki onu bankayla görüş bankaya gittim dedi ki dosya avukatta, avukatla görüş şimdi benden ödediğimi istiyorlar, şikayetçiyim.

Kadir 943 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Kadir Tuğrul A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • ING Bank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Kadir Tuğrul A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön