29 Nisan 2013

ING Bank Avantajlarından Yararlanamadım!

Bankanızın müşterisiyim , vadesiz ve vadeli hesap, kullanıyorum. Türkiye ve dünyada faaliyet gösteren bir çok bankada kredi kartı KMH limiti ve kredi kullanımı gibi bankacılık ürünlerini kullanmaktayım. yeni çalışmaya başladığınız pegasus kartın avantajlarından faydalanmak için başvuru yaptım olumsuz sonuçlandı.

Daha önce başka bir bankada pegasus kart kullanıyordum bu yüzden tekrar bu program ortaklığından faydalanmak istiyorum. Diğer bankalar da yüksek limitli kartlarım, kmh limitim mevcuttur ve ödemelerim oldukça düzenlidir konuyu tekrar inceleyip gerekli aksiyonu alarak konuyu müşteri kazanmak doğrultusunda çözüm üretilmesini talep etmekteyim.

Umut 207 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Umut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Umut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön