18 Ocak 2014

ING Bank ATM'si Resmen Dalga Geçiyor!

Öncelikle ülkemin bankaları dururken beni zorla ING Bank'la çalıştıranlara, paramı üç beş gün de olsa çalıştırıp faizini yiyenlere hakkımı helal etmiyorum!

Daha önce defalarca Ümraniye Devlet Hastanesi Karşısı'nda bulunan ATM'den çektiğim sıkıntıları şikayet olarak bildirmeme rağmen bir sonuç alamamış olmam beni çıldırtıyor.

18.01.14 saat 08:00 sularında maaşımın geri kalanını (776.10 tl) çekmek istedim. Önce 770 tl çekip daha sonra 5 tl yatırıp kalan 10 tl'yi almak istedim fakat ATM 5 tl'yi aldı ve işlem gerçekleştiremiyorum deyip kartı iade etti ve parayı ne geri verdi.

Ne işleme geçti hem de parada ne bir yırtık ne de bir deformasyon olmamasına rağmen. 5 tl'mi hesabımda görmek istiyorum!

Süleyman 322 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön