13 Ağustos 2015

ING Bank ATM'si Paramı Yuttu!

30 Temmuz 2015 tarihinde ininal kartıma ING ATM'sinden 30 TL yüklerken ''Şu anda işleminiz gerçekleştirilemiyor" hatası verdi ve ana menüye attı hesabıma da para gelmedi. Aynı gün telefonla aradım size geri dönülecek dendi ve 2 hafta oldu dönen olmadı. ING Bank'a gittim ve bana bankamatiği açılacağını ve içindeki para miktarının sayılacağını belirttiler bu işlemin 1 hafta süresi olduğunu söylediler ve 2 hafta oldu bankamatik açılmadı ve paramız bankamatiğin içinde paramız kaldı en kısa sürede düzeltilmesini istiyorum.

Şerif 225 Okunma

Cevaplar

 • Şerif21 Ağustos 2015

  8 gün oldu arama yok size dönülecek dendi dönme yok milleti kandırıyorsunuz...

 • Şerif15 Ağustos 2015

  Beni aramanızdan 2 gün geçti size dönülcek denildi 2 gün oldu ses yok

 • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn Şerif S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Şerif13 Ağustos 2015

  Telefonumda hiç arama kaydı gözükmüyor.

 • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn Şerif S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/08/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn Şerif S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön