08 Ocak 2016

ING Bank ATM'si 1400 TL Paramı Kaptı, Geri Vermiyorlar!

31 Aralık Perşembe günü, maaş hesabımdan bir miktar para çekerek ING Bank'taki hesabıma yatırmak istedim. Parayı ATM'ye sokunca bir süre (5- 10 dakika kadar) "İşleminiz yapılıyor" ekranı ile baş başa kaldım. Daha sonra işlemi iptal etmek istediğimde ATM paramı geri vermedi. Hesabıma baktım, para hesabıma da işlenmemişti!

Hemen müşteri temsilcisiyle görüştüm, durumu anlattım ve bildirimin kayda geçtiğini, en kısa (!) zamanda sorunumun mağduriyetimin giderileceğini bana söyledi. 6 Ocak 2016 Çarşamba günü de, aynı konuyu şikayet formu doldurarak bankaya ilettim. Bugün 8 Ocak 2016. Olayın üzerinden tam sekiz gün geçti ama sonuç yok!

Onur 149 Okunma

Cevaplar

 • Onur'un Teşekkür Mesajı13 Ocak 2016

  Uzunca bir süre de olsa, bir şekilde paramı iade ettikleri için teşekkür ederim. İyi ki daha yüksek bir meblağ yatırmaya çalışmamışım.

 • ING Bank Temsilcisi13 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Onur Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Onur11 Ocak 2016

  11 Gün geçti ama hala bir yanıt yok.

 • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Onur Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön