06 Mayıs 2013

ING Bank ATM'den Para Çekme Sorunu!

04.05.2013 tarihinde Torbalı/İzmir Tukaş atm den 600 tl para çekmek için işlem yaptım. İşleminiz yapılıyor bekleyin yazısı çıktı. Parayı vermeden bir kaç saniye sonra güvenliğiniz için karta el konuldu gibi bir yazı çıktı ve hesap bildirim kağıdı verdi. Kağıtta 600 tl para çekildi görünüyordu. Bir kaç saniye sonra kartıda geri verdi.

Kart ile tekrar hesap hareketlerini inceledim 600 tl para çekilen gözüküyordu.Halbuki parayı vermedi. Bankanın müşteri hizmetlerini aradım bilgilerimi aldıktan sonra pazartesi ATM incelenecek size geri dönülecek bilgisi verildi. Parayı vermeden nasıl verdi gösterebilir. Neden pazartesiye kadar beklemek zorunda kalıyorum. Bankada nöbetçi neden yok.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Mehmet İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet 08 Mayıs 2013

    Basit kalıplaşmış cevaplar vermek sorunu çözmüyor.Benim paramdan para kazanıyorsunuz.ama beni madur ediyorsunuz.olayın üzrinden 5 gün geçti hala problem çözülmedi 600 tl hala blokeli ben kendi paramı istiyorum,sizin paranızı değil ing banktan nefret eder hale geldim ATM leriniz çok eski ve problemli Problem çözme ve geri dönüşünüz çok yavaş

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Mehmet İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön