13 Nisan 2016

ING Bank ATM'de Param Sıkıştı.

30 Mart çarşamba günü hesaba para yatırmak için ATM'yi kullandım. Fakat param içinde kaldı. Hesaba yatmadı hala daha da bekliyorum. Öğrenciyim bu beklediğim süre zarfında çektiğim sıkıntıları anlatamam. Kent kartıma bile yükleme yapamadım. Kaldı ki kurstan geç çıktığımda geldi gece yürüyerek gitmek zorunda kalıyorum böyle bir bankadan müşterisini bu denli mağdur etmesi beklenir bir şey değil.

Serpil 130 Okunma

Cevaplar

  • Serpil'in Teşekkür Mesajı17 Nisan 2016

    Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Paramın tamamını aldım. Ama hala daha bankanın bu gibi durumlarda parayı daha hızlı geri iade etmesi gerektiğini düşünmekteyim.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Serpil Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Serpil Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön