07 Eylül 2013

ING Bank ATM'de Kalan Paramı Hala İade Etmedi!

04. 09. 2013 Saat 15:20 de Bolu, Anıtpark ATM'sine 970 TL parayı elden yatırdım ve para hesabıma geçmedi. Para yatırma işlemi bloke oldu. Şubeye giderek durumu bildirdim. Bir gün sonra geri döndüler, hesaplar tutuyor dediler.

ING Bank müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Bolu şube müdürü ile görüştüm ve teknisyen gelerek makineyi kontrol edecek bilgisini aldım. Bugün saat 16 civarı müşteri hizmetlerini tekrar aradım, şikayetimi hızlandırdım. 04 Eylül'de makinede kalan paramı, bugün 07 Eylül olmasına rağmen halen alamadım.

Bankaya olan borcumu, faiz işlememek adına erken yatırmak isterken mağdur duruma düştüm. Bugün üçüncü gün olmasına rağmen, teknoloji çağında böyle bir olumsuzluk inanılır gibi değil.

Erol 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Erol G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Erol G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön