02 Ağustos 2016

ING Bank ATM Saniyeler İçerisinde Kartı Yutuyor.

Ankamall'daki ATM'nizde sadece 2 sn. ekrana bakmamam ile kartı yuttu ve bu mağduriyeti yaşayan sadece ben değilmişim. Daha sonrasında saatlerce telesekreterle konuştuktan sonra pek bilgisi olmayan birileriyle 3-4 defa konuştum ve şuan hala sıkıntısını çekiyorum.

Sibel 932 Okunma

Cevaplar

  • Sibel'in Teşekkür Mesajı04 Ağustos 2016

    şikayet var sitesine yazinca saatler içinde geri dondunuz teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Sibel T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Sibel T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön