24 Ekim 2016

ING Bank ATM Parayı Aldı Hesaba Geçmedi!

24.10.2016 tarihinde saat 1 buçuk 2 civarlarında ATM'den kartımla hesaba para yatırayım dedim. İşlem yaparken geciktim diye kartıma el koydu. Sonra neyse dedik iban ile yatırayım dedim iban no'yu yazdım ismim çıktı onayladım en son fiş istiyor musunuz dedi birine bastım para yattı herhalde dedim mobilden hesabıma bakayım dedim. Hesapta para yok! Para hesaba geçmemiş üstelik benim kredi ödemem vardı onun için yatırmıştım. Daha kötüsü son gündü!

Sezer 427 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Seze Dinçer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Sezer Dinçer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön