ING Bank ATM Paramı Yuttu ve Geri Vermedi.

Serkan Ş. |

İninal Kart'ıma para yüklerken ING Bank ATM'si işlem başarısız dedi ama parayı geri vermedi. Şubeye gittiğimde 08502220600 numarasını aramamı söylediler ancak aradığımda kimlik numarası ve telefon numarası girdiğimde eksik veya hatalı tuşlama diyor. Acilen yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ş.
  08 Ağustos
  18:24

  İninal müşteri hizmetleri ile görüştüm bu işlemin bir hafta kadar sürebileceğini söylediler 1 hafta geçti para hala İninal Kart bakiyeme gelmedi?

 • 01 Ağustos
  11:08

  Müşterimiz Sn Serkan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • 30 Temmuz
  09:29

  Müşterimiz Sn Serkan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no'lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş