31 Ağustos 2016

ING Bank ATM Paramı Yuttu Kasa Hesabı Tam Denilip Ödeme Yapmıyorlar.

05.08.2016 ATM kartsız işlem menüsünden kredi kartı ödemesi yaparken 290 TL paramı alıp işlemi gerçekleştiremeden ATM normale döndü makbuz vermediği için yasal işlem başlatamıyorum. Dönüş yapıldı fakat bu sefer ATM para sayımında ilk etapta fazla para olmadığını, sonra 140 TL fazla paranın olduğunu söyledim. ATM 'nin işlem listesini veya kamera kayıtlarını istediğim halde vermiyorlar. Bu nasıl bir banka ilgilenmiyorlar. İlgili birime bağlanmasını istiyorum. İlgili birim biziz deyip bağlamıyorlar.

Nurgül 238 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Nurgül A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Nurgül A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön