09 Ağustos 2016

ING Bank ATM Paramı Yuttu...

Görebileceğiniz en yavaş çalışan en ilgisiz banka. Yaklaşık 10 gün önce 1650 TL tutarındaki paramı yutan ATM'nin incelemesi ile ilgili herhangi bir sonuç hala gelmedi. Daha önce de bozulan ATM'lerini tamir etmeleri 13 günü bulmuştu. Zaten ATM'ler arası kilometrelerce fark var. Bir de bu ilgisizlik bu alakasızlık pes dedirtti yani. Aman ha ING Banka güvenerek iş yaptım yarı yolda kaldım!

Muhammet 170 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Muhammet Emin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Muhammet Emin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön