06 Ağustos 2016

ING Bank ATM Paramı Yuttu!

25.07.2016 tarihinde ING Bank ATM'sinde param sıkıştı. 04.08.2016 mesaj gönderdiler kasa sayımında param bulunamamış. Tekrar talep oluşturdum 10 gün daha bekleyeceğim nasıl bulunamıyor param çok merak ediyorum, kamera görüntülerine bakılmasını istedim. Lütfen en kısa zamanda görüntülere bakıp paramın iade edilmesini istiyorum. 20 gün daha beklemiş olacağım lütfen en kısa zamanda iade edilsin param.

Emrullah 427 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Emrullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Emrullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön